Videos

VIDEOS: Sneak Peaks and trailers from 5x03 Surfing The Aftershocks

22. června 2014 v 10:57 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Přidávám několik ukázek ze třetí dílu s názvem Surfing The Aftershocks, který bude mít premiéru tuto středu u nás se objevuje s titulky vždy ve čtvrtek. Určitě se podívejte.


VIDEOS: New interviews with Ashley Benson & PLL actors

14. června 2014 v 19:17 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Přidávám dva nové rozhovory, které Ashley natočila během natáčení Pretty Little Liars. První video natočila pro Clevver TV, kde mluví o páté sezóně seriálu. Druhé video je velice vtipné a například se tam herců ptají ,,Kdo z herců fotí nejlepší selfie fotky?" :D


VIDEOS: Sneak Peaks from 5x02 Whirly Girl

11. června 2014 v 20:53 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Objevily se dvě ukázky pro nadcházející díl, který bude mít u nás premiéru přímo za týden. Jedná se o díl, který bude mít název Whirly Girl a to by nebyly Pretty Little Liars, aby se nejednalo o nějaké překvapení :D


VIDEO: Ashley arrives at Pretty Little Liars 100th Episode Celebration party

2. června 2014 v 17:51 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Jak už jsem vám v předchozích článcích psal, tak Ashley se zúčastnila oslavy sté epizody seriálu Pretty Little Liars v Los Angeles. Objevilo se video, kde Ashley přichází na červený koberec a pózuje pro fotografy v Hotel Hollywood.

VIDEOS: Sneak Peaks and Interviews from 5x01 EscApe From New York

1. června 2014 v 13:44 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Byly propuštěny videa k propagaci prvního dílu 5. sezóny, který se nazývá EscApe From New York. Jeden sneak peak i z natáčení odvysílala televize E! News. Ve videu kromě ukázek ze seriálu můžete také vidět záběry ze zákulisí a krátký rozhovor s Ashley.

VIDEO: GQ Magazine - Interview

24. května 2014 v 13:49 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Ashley v tomto videu popisuje pro časopis GQ, jak by mělo vypadat její dokonalé rande. Ve videu kromě Ashley při rozhovoru můžete vidět focení photoshootu pro tento časopis. Doporučuji vám se podívat na toto video.

Sneak peak of 4×14 "Who’s in the box?"

28. října 2013 v 16:16 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
Přidávám dvě promo videa z PLL pro díl s názvem "Who's in the box?", který bude mít premiéru až 7. ledna na ABC Family. Už se nemůžu dočkat na tento díl a jsem zvědavý, co se v něm odhalí.


 
 

Reklama
Reklama