Pretty Little Liars - Season 5 - Synopsis

Pretty Little Liars: Synopsis 5x08 Scream for me

17. listopadu 2014 v 11:15 | Charlie

Alison se nastěhuje k Haně, což Hannu tlačí dál po temné cestě.
Hannina nejistota a současná situace pokračuje, aby jí trápila, když se Alison stěhuje do domu Marinových, zatímco její táta je mimo město. Teď když je Hanna nucena žít s osobou, které se snaží vyhnout, tak se dále ulíná k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci.
Mezitím, Aria se soutředí na své družičkovské povinnosti, když se Ella vrací do města, aby naplánovala svojí svatbu a Emily a Spencer následují nebezpečnou stopu a snaží se vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobě.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x07 The Silence of E. Lamb

17. listopadu 2014 v 11:14 | Charlie

Aria začíná pracovat jako dobrovolnice v Radley a rychle se dostane k hledání nějakých odpovědí, které může najít o pacientovi, o kterého se Lhářky zajímají. Ale rychle narazí na zádrhel, když narazí na agresivního pacientku, která je možná klíčem k tomu, co Lhářky hledají. Také hledající odpovědi, Spencer si bere poznámku z Ezrovi knihy a půjčí si nějaké z jeho špionážních zařízení, aby mohla dávat větší pozor na domácí frontě.
Mezitím, Hanna je chycená v rozporu, kdy se Ali a Caleb hádají a Emily hledá pomoc od svých kamarádek, když její máma zve Ali na večeři.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x06 Run Ali, Run

16. listopadu 2014 v 19:04 | Charlie

Zatímco se Rosewoood snaží dostat zpět do normálu, Lhářky - obzvlášť Ali - jsou daleko od normálu po poslední "nehodě". Myslící si, že to nebylo správné rozhodnuté vrátit se domů po tom všem, Ali začíná zvažovat, že odejde navždy. Ale Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou odhodlány udržet ji v bezpečí v Rosewoodu a přijít na to, kdo a co je za tím posledním incidentem.
Mezitím, Caleb také začíná zpochybňovat svůj návrat a Ezra se ponoří do svého výzkumu, aby pomohl najít odpovědi.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x05 Miss Me x 100

15. listopadu 2014 v 16:02 | Charlie

Ten den konečně nastal - Alisonin první den zpátky na Rosewoodské střední škole, a ani žádná z Lhářek ani Alison nejsou na to opravdu připravené. Odhodlaná nasadit statečnou tvář, Alison se vrací také pomoct spravit tu škodu, kterou před lety udělala. Ale jsou omluvy dost pro ty, které Alison ranila v minulosti? Ne když Mona a její armáda mají k tomu co říct. Mezitím, Caleb a stará nepřítelkyně se vrací do Rosewoodu.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x04 Thrown from the Ride

14. června 2014 v 19:16 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
~ za popis a přeložení děkuji marie2624.blog.cz ~

Když je teď Ali zpátky v Rosewoodu, tak se pokouší znovu získat roli vůdkyně skupiny, ale zjistí, že její čtyři kamarádky nejsou tak ochotné slepě následovat každý její rozmar, jak tomu bylo v minulosti. Kromě pocitu nátlaku od Alison, tak se Aria, Emily, Hanna a Spencer cítí být ve škole pod drobnohledem, když střední škola zaměřuje svojí pozornost na Lhářky. Zatímco většina žáků je chorobně zvědavá ohledně toho, co se stalo Ali, někteří se víc zaměřují na plánování ohledně Alisonina návratu do školy. Mezitím, Ariina deprese pokračuje ve spirále a hledá útěchu od nečekaného zdroje.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x03 Surfing the Aftershocks

14. června 2014 v 19:13 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
~ za popis a přeložení děkuji marie2624.blog.cz ~

Alison se potýká se smrtí svojí matky, zatímco se Lhářky snaží fungovat pod její novou lží. Když jsou teď nucené žít pod Alisoninou nejnovější lží, Aria, Emily, Hanna a Spencer se snaží zahladit svoje stopy, a zároveň se snaží dát dohromady, co se stalo v New Yorku. Hanna a Aria musí uzavřít nedořešené konce s dvěma lidmi, kteří znají pravdu o Alison - Mona a Ezra. Spencer a Emily se snaží zjistit pravdu o Jasonovi a jeho pobytu v noci, kdy byli v New Yorku. Mezitím, Hanna začne zkoumat, kdo doopravdy je - Baculka Hanna nebo Včelí královna Hanna - teď když je Ali zpátky.

Pretty Little Liars: Synopsis 5x02 Whirly Girl

14. června 2014 v 19:07 | Charlie ©ASHBENSON-SOURCE
~ za popis a přeložení děkuji marie2624.blog.cz ~

Holky jsou na hraně, když vyvstávají otázky týkající se místa pobytu paní DiLaurentisové. Po událostech v New Yorku, které jsou za nimi a když jsou zpátky v Rosewoodu, Lhářky se vyrovnávají s tím, že i nadále žijí pod mrakem tajemství. Aria je pronásledována nedávnými událostmi z minulosti, zatímco Emily, Hanna a Spencer se snaží zvyknout na nový normál. Na druhou stranu Alison stále spí s jedním okem otevřeným, když je nucena zůstat doma se svou rodinou - které ona nevěří. Mezitím, podivné chování Jasona a hledání Jessicy Kennethem DiLaurentisem začíná vyvolávat otázky ohledně jejího zmizení.
 
 

Reklama